Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní kurzy socializace a základní

poslušnosti 2019

Základní kynologická organizace Veselí nad Lužnicí Vás srdečně zve na zahájení jarního výcviku psů, který začne v neděli 7. dubna ve 13:30 na kynologickém cvičišti ZKO Veselí nad Lužnicí (v blízkosti bývalého Propeska). Na této informační schůzce se dozvíte základní informace o náplni kurzů socializace a základní poslušnosti a podmínky jejich absolvování. Všichni zájemci jsou se svými čtyřnohými miláčky srdečně zváni! (na této informační schůzce se ještě necvičí)

 

 

 

 

Jarní kurzy socializace a

základní poslušnosti 2018

Základní kynologická organizace Veselí nad Lužnicí Vás srdečně zve na zahájení jarního výcviku psů, který začne v neděli 1. dubna ve 13.00 na kynologickém cvičišti ZKO Veselí nad Lužnicí (v blízkosti bývalého Propeska). Na této informační schůzce se dozvíte základní informace o náplni kurzů socializace a základní poslušnosti a podmínky jejich absolvování. Všichni zájemci jsou se svými čtyřnohými miláčky srdečně zváni! (na této informační schůzce se ještě necvičí)

 

 

ZKO Veselí nad Lužnicí Vás zve na první neoficiální závody agilit. Rádi Vás uvidíme na našich sranda závodech, kde máte možnost vyzkoušet jiné překážky, než na které jste zvyklí. Načuchat závodní atmosféru, vyzkoušet sebe i pejska a jak reagujete na nervozitu. Těšit se můžete na spousty dárečků nejen pro vítěze, ale pro každého účastníka. 
Uzávěrka: 15.8.2017 
Rozhodčí: Zdeněk Spolek

Více informací včetně přihlášky naleznete na stránkách akce: http://www.veselskeagility.estranky.cz/

 

 

 

Podzimní kurzy socializace a

základní poslušnosti 2017 s

Klárkou a Martou 

Základní kynologická organizace Veselí nad Lužnicí Vás srdečně zve na zahájení podzimního výcviku se psy, který začne v neděli 3. září ve 12.00 na kynologickém cvičišti ZKO Veselí nad Lužnicí (v blízkosti bývalého Propeska). Na této informační schůzce se dozvíte základní informace o náplni kurzů socializace a základní poslušnosti a podmínky jejich absolvování. Všichni zájemci jsou se svými čtyřnohými miláčky srdečně zváni! (na této informační schůzce se ještě necvičí)

 

Socializační výlet vlakem do Vlkova

V sobotu 10.6.2017 proběhne socializační výlet vlakem do Vlkova. Sraz bude v 11:20 před vlakovým nádražím nebo v 11:00 před cvičákem (se společným přesunem na nádraží) . Vlak odjíždí v 11.37. Z Vlkova půjdeme pěšky k veselským pískovnám, kde bude u bufetu připraven pro zájemce oheň na opékání vlastních buřtů. Pro náročnější je možnost si v Občerstvení na pískovně zakoupit jídlo. Tento výlet je určen pro účastníky kurzů všech skupin, kteří chtějí strávit den ve společnosti pejsků a lidí podobně smýšlejících. S sebou: náhubek (bez něj není možné jet vlakem), špekáčky s pečivem a hořčicí pro zájemce o opékání a peníze na vlak. Pokud by se někdo se svým pejskem necítil na jízdu vlakem, je možné sejít se ve Vlkově u vlakové zastávky v 11:41, kdy by měl vlak přijet.

Více informací poskytne a na příjemně strávenou sobotu se těší:

Klára Petráková: 731 163 625

 

 

Jarní kurzy socializace a

základní poslušnosti 2017 s

Klárkou a Martou 

Základní kynologická organizace Veselí nad Lužnicí Vás srdečně zve na zahájení jarního výcviku se psy, který začne v sobotu 8. dubna ve 14.00 na kynologickém cvičišti ZKO Veselí nad Lužnicí (v blízkosti bývalého Propeska). Na této informační schůzce se dozvíte základní informace o náplni kurzů socializace a základní poslušnosti a podmínky jejich absolvování. Všichni zájemci jsou se svými čtyřnohými miláčky srdečně zváni! (na této informační schůzce se ještě necvičí)

 

 

Socializační výlet vlakem do Vlkova

V sobotu 5.11.2016 proběhne socializační výlet vlakem do Vlkova. Sraz bude v 11:25 před vlakovým nádražím. Vlak odjíždí v 11.44. Z Vkova se přesuneme pěšky zpět na cvičák, kde bychom si společně opekli špekáčky, popovídali bychom si a ukončili tím podzimní výcviky. Tento výlet je určen pro všechny účastníky kurzů, nedělních i úterních. S sebou: náhubek (bez něj není možné jet vlakem), špekáčky (pečivo, hořčice) a peníze na vlak. Pokud by se někdo se svým pejskem necítil na jízdu vlakem, je možné sejít se ve Vlkově u vlakové zastávky nebo přijít přímo na cvičák kolem 14:00.

Více informací poskytne a na příjemně strávenou sobotu se těší:

Klára Petráková: 731 163 625

 

 

Podzimní kurzy socializace a

základní poslušnosti

Základní kynologická organizace Veselí nad Lužnicí Vás srdečně zve na zahájení podzimního výcviku se psy, který začne v neděli 11. září ve 14.00 na kynologickém cvičišti ZKO Veselí nad Lužnicí (v blízkosti bývalého Propeska). Na této informační schůzce se dozvíte základní informace o náplni kurzů socializace a základní poslušnosti a podmínky jejich absolvování. Všichni zájemci jsou se svými čtyřnohými miláčky srdečně zváni!

 

 

Socializační výlet vlakem do Vlkova

V sobotu 21.5.2016 proběhne socializační výlet vlakem do Vlkova. Sraz bude v 11:25 před vlakovým nádražím. Vlak odjíždí v 11.44. Z Vkova se přesuneme pěšky zpět na cvičák, kde bychom si společně opekli špekáčky, popovídali bychom si a ukončili tím jarní výcviky. Tento výlet je určen pro všechny účastníky kurzů, nedělních i středečních. S sebou: náhubek (bez něj není možné jet vlakem), špekáčky a peníze na vlak. Na cvičáku bude zajištěno pečivo, hořčice, kečup, pivo, limo. Pokud by se někdo se svým pejskem necítil na jízdu vlakem, je možné sejít se ve Vlkově u vlakové zastávky nebo přijít přímo na cvičák kolem 14:00.

Více informací poskytnou a na příjemně strávenou sobotu se těší:

Eliška Čunátová: 604 312 468

Klára Petráková: 731 163 625

 

 

Jarní kurzy socializace a

základní poslušnosti

Základní kynologická organizace Veselí nad Lužnicí Vás srdečně zve na zahájení jarního výcviku se psy, který začne v neděli 20. března od 10.00 na kynologickém cvičišti ZKO Veselí nad Lužnicí (v blízkosti bývalého Propeska). Na této informační schůzce se dozvíte základní informace o náplni kurzů socializace a základní poslušnosti a podmínky jejich absolvování. Všichni zájemci jsou se svými čtyřnohými miláčky srdečně zváni!

 

 

Socializační výlet vlakem do Vlkova

V neděli 8. listopadu se uskuteční socializační výlet vlakem do Vlkova. Odtud spolu půjdeme pěšky zpět na cvičiště, kde si opečeme se zájemci o posezení vuřty :-) S sebou potřebujeme peníze na vlak, náhubek do vlaku, vuřty a pečivo.

Sraz je v 11:15 před vlakovým nádražím. Cesta vlakem bude trvat 5 minut.

 

 

 

 

 

ZKO Veselí nad Lužnicí Vás srdečně zve na zahájení podzimního výcviku se psy, který začne v neděli 6. září od 14.00 na kynologickém cvičišti ZKO Veselí nad Lužnicí (v blízkosti bývalého Propeska). Na této nulté hodině se dozvíte základní informace o náplni kurzů socializace a základní poslušnosti a podmínky jejich absolvování. Na nulté hodině se ještě nebude cvičit, i přesto můžete přivést ukázat svého čtyřnohého miláčka.

Výbor ZKO

 

 

 

Socializační výlet s Eliškou Čunátovou

V sobotu 6. června se uskuteční socializační výlet vlakem do Vlkova. Odtud spolu půjdeme pěšky zpět na cvičiště, kde si opečeme se zájemci o posezení vuřty :-) S sebou potřebujeme peníze na vlak, náhubek do vlaku, vuřty a pečivo.

Sraz je v 11:15 před vlakovým nádražím. Cesta vlakem bude trvat 5 minut.

 

Socializační výlet s Evou Kubíčkovou

V neděli 24. května se uskuteční socializační výlet vlakem do Vlkova. Odtud spolu půjdeme pěšky zpět na cvičiště, kde si opečeme se zájemci o posezení vuřty :-) S sebou potřebujeme peníze na vlak, náhubek do vlaku, vuřty a pečivo.

Sraz je v 11:15 před vlakovým nádražím. Cesta vlakem bude trvat 5 minut.

 

 

JARNÍ CVIČENÍ

 
Jarní výcvik začíná 29. března 2015 nultou hodinou v 14:00 na cvičišti ZKO Veselí nad Lužnicí.    

Bližší informace: 

Eva Kubíčková - tel. 775 166 778

email: eviku-miluna@seznam.cz

Eliška Čunátová - tel. 604 312 468

email: eliska.cunatova@gmail.cz

 

 

 

Společné venčení pejsků v zimním období

Dobrá zpráva pro zájemce o společné venčení pejsků v zimním období, kdy neprobíhá cvičení se psy. Každý měsíc se scházíme a vyrážíme na společné venčení našich psích miláčků. 

Více informací poskytuje Eliška Čunátová (604 312 468, eliska.cunatova@gmail.com)